Pas Vushtrrisë që tashmë edhe matematikisht është anëtar i Ligës së Parë, edhe Istogu rrezikon që të bie nga Superliga. Kjo skuadër ndodhet në pozitën...

Njëri nga futbollistët më të mirë të Trepçës '89, Fiton Hajdari pas pak ditësh do t'i nënshtrohet një operimi në gju. Sulmuesit i janë shfaqur...

Njëri nga futbollistët më të mirë të Trepçës '89, Fiton Hajdari pas pak ditësh do t'i nënshtrohet një operimi në gju. Sulmuesit i janë shfaqur...
- Advertisement -

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll sonte ka mposhtur përsëri Shqipërinë në ndeshje miqësore. Ndeshja është përmbyllur...

Kur Trepça ’89 dhe Prishtina dështuan të kualifikohen në fazat e dyta të kompeticioneve evropiane...

Policia e Korçës njoftoi sot se një burrë 60-vjeçar gjeti vdekjen pasi u hodh nga...

Dy skuadrat e Vala Superligës, Vëllaznimi dhe Llapi nesër do të ndeshen mes vete. Dueli...

Në një ceremoni solemne, mes familjarëve dhe miqëve, sulmuesi i Trepçës '89, Fiton Hajdari i...

Trepça '89 e ka fituar edhe miqësoren e dytë brenda dy ditëve me tre gola...

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll deri në moshën 20 vjeçare, ka pësuar humbje nga Hungaria...

Trepça '89 ka njoftuar edhe zyrtarisht për transferimin e sulmuesit, Shend Kelmendi. Sipas faqes zyrtare...

Njëri prej futbollistëve më meritorë që Flamurtari arriti Superligën edicionin e fundit është sulmuesi, Shqipdon...

Pavarësisht paraqitjes mbresëlënëse të Cutrones, lojtarit 19-vjeçar, ndaj Bayernit që realizoi dy gola, Milani duket...