Pas Vushtrrisë që tashmë edhe matematikisht është anëtar i Ligës së Parë, edhe Istogu rrezikon që të bie nga Superliga. Kjo skuadër ndodhet në pozitën...

Fitorja ndaj Letonisë ka sjellur më shumë se gëzim për Përfaqësuesen e Kosovës. "Dardanët" triumfuan 4:3 në miqësoren e 13 nëntorit në "Adem Jashari",...

Fitorja ndaj Letonisë ka sjellur më shumë se gëzim për Përfaqësuesen e Kosovës. "Dardanët" triumfuan 4:3 në miqësoren e 13 nëntorit në "Adem Jashari",...
- Advertisement -

Talentet shqiptare gjenden gjithandej Evropës. Të tillë të shumtë ka edhe në vendet skandinave shkruan...

Mbrojtësi Ylber Lokaj kontribuoi me një asistim tek ekipi U-19 i Baselit, që mposhti Manchester...

Edinson Cavani ka theksuar se interesimi i skuadrës është më i rëndësishëm se ai personal...

Ernesto Valverde ka shpjeguar mungesën e Lionel Messit nga formacioni bazë në ndeshjen e mbrëmshme...

Zlatan Ibrahimovic luajti për herë të parë me "Red Devils" në Ligën e Kampionëve në...

Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes tha se lëndimi i Thiago Alcantaras është shumë serioz. Trajneri...

Neymar u shfaq i zemëruar pas pyetjes nëse do të largohet nga Paris Saint-Germain dhe...

Mesfushori i Chelseas, Eden Hazard ka folur për mundësinë e transferimit në Real Madrid. Eden Hazard...

“Mundo Deportivo” shkruan se ai mund të dënohet me një ndeshje shtesë pas karonit të...

Lionel Messi, Paulo Dybala e Gonzalo Higuain ishin në disponim të mirë pas ndeshjes Juventus...