Sapo është mbyllur gjysmëfinalja e parë e Eurovisionit, e cila, sipas parashikimeve, ka çuar në finale disa prej vendeve pretendete, por ka lënë të...

ora Zemani edhe pse një mami, ruan linja trupore të admirueshme. Nëse shohin pak në profilin e Instagramit të Borës, së fundmi ajo ka...

ora Zemani edhe pse një mami, ruan linja trupore të admirueshme. Nëse shohin pak në profilin e Instagramit të Borës, së fundmi ajo ka...
30FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -

Ai tashmë është shndërruar në një VIP ndërkombëtar dhe marrëdhënien me Pamela Anderson nuk e...

Gazetarja e njohur e sportit, Ilda Bejleri, është një prej femrave më joshëse të televizioneve...

Albana Osmani është një nga femrat më të përfolura shqiptare. Prej vitesh pjesë e ‘Top...

Mavraj po i kalon pushimet në Ibiza me të dashurën gjermane, Lisa. Mbrojtësi kuqezi, Mërgim Mavraj,...

E dashura e mesfushorit të Atletico Madridit, Beatriz Espejel, ka publikuar një foto në rrjetet...

“Despacito” është bërë kënga më e famshme e këtij viti duke kaluar më shumë se...

Cristiano Ronaldo dëgjon këngën "Hatixhe"? Artisti i njohur kosovar Capital T ka publikuar një video në...

Gjyqtarja ruse, Ekaterina Kostyunina, konsiderohet ndër gjyqtaret më seksi në Rusi. https://www.instagram.com/p/BLOPcxqgGgN/ https://www.instagram.com/p/BLOlLqxAKv0/ https://www.instagram.com/p/BFbYQfmNGNe/ https://www.instagram.com/p/BHRUZntgmJC/ https://www.instagram.com/p/BIS_O0DgkcI/ https://www.instagram.com/p/BIhqRCQAUvo/ https://www.instagram.com/p/BIbUh0Mg2ql/ https://www.instagram.com/p/BIpnH3XgueO/ https://www.instagram.com/p/BKBpuQoANUV/

Granit Xhaka ka publikuar fotografitë e tij të realizuar me kostumet e dasmës. asmës.