Sapo është mbyllur gjysmëfinalja e parë e Eurovisionit, e cila, sipas parashikimeve, ka çuar në finale disa prej vendeve pretendete, por ka lënë të...

Ai tashmë është shndërruar në një VIP ndërkombëtar dhe marrëdhënien me Pamela Anderson nuk e ka fshehur në asnjë moment. Oni Hysenbelli duket se...

Ai tashmë është shndërruar në një VIP ndërkombëtar dhe marrëdhënien me Pamela Anderson nuk e ka fshehur në asnjë moment. Oni Hysenbelli duket se...
30FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -

Cristiano Ronaldo dëgjon këngën "Hatixhe"? Artisti i njohur kosovar Capital T ka publikuar një video në...

Gjyqtarja ruse, Ekaterina Kostyunina, konsiderohet ndër gjyqtaret më seksi në Rusi. https://www.instagram.com/p/BLOPcxqgGgN/ https://www.instagram.com/p/BLOlLqxAKv0/ https://www.instagram.com/p/BFbYQfmNGNe/ https://www.instagram.com/p/BHRUZntgmJC/ https://www.instagram.com/p/BIS_O0DgkcI/ https://www.instagram.com/p/BIhqRCQAUvo/ https://www.instagram.com/p/BIbUh0Mg2ql/ https://www.instagram.com/p/BIpnH3XgueO/ https://www.instagram.com/p/BKBpuQoANUV/

Granit Xhaka ka publikuar fotografitë e tij të realizuar me kostumet e dasmës. asmës.

Mbyllja e sezonit futbollistik u ka dhënë më në fund kohë të lirë bukurosheve të...

Botës së muzikës i është shtuar edhe një këngëtar i ri dhe i talentuar. Bëhet fjalë...

Samir Ujkani është duke e shijuar në maksimum ditën më të rëndësishme në jetën e...

Gerrard Pique dhe gruaja e tij Shakira, ishin duke udhëtuar drejt Argjentinës për të marrë pjesë...

Ditën e djshme në media kanë qarkulluar disa lajme ku flitej për një lidhje mes...

Multi milioneri amerikan Dan Bilzerian njihet për jetën e çmendur që bën mes parave, femrave...