Disa keshilla te mbledhura nga burra qe jane divorcuar nga grate, e qe tani do te donin qe gjerat t'i kishin bere ndryshe. Ata...

Kampionati i Kosovës po dhuron në këtë edicion një rivalitet shumë të rrallë, pasi duket se kushdo mund të mundë këdo dhe të bëjë...

Fitorja ndaj Letonisë ka sjellur më shumë se gëzim për Përfaqësuesen e Kosovës. "Dardanët" triumfuan 4:3 në miqësoren e 13 nëntorit në "Adem Jashari",...
31FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

Nëse vuani nga disa simptoma para apo gjatë menstruacioneve, do të gëzoheni kur të dëgjoni...

Sipas një studimi kinez, një gotë me qumësht në ditë ul me 16% rrezikun e...

Ekspertët kanë vërtetuar që personat të cilët pinë cigare në periudhën prej 30 minutash pas...

Disa gjëra  duhen shmangur, nëse dëshironi që lidhja juaj të mos ketë probleme. Ekspertët sugjerojnë listën...

Të punosh në kompjuter mund të tingëllojë si puna më qetw në botë, por është...

Një analizë gjaku mund të detektojë kancerin shumë kohë më parë shfaqjes së simptomave. Ky...

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, prandaj shumë prej nesh hamë kornfleksa. Ekspertët paralajmërojnë...

Selfiet kohët e fundit janë bërë shumë të shpeshta. Një hulumtim nga Universiteti i Ohio ka...

Sëmundja e autizmit është një ndër sëmundjet më të rrezikshme, e cila ka të bëjë...

Ekspertët kanë zbuluar se cilat janë ushqimet që luftojnë gërhitjen, pagjumësinë e ankthin. Më poshtë...