Disa keshilla te mbledhura nga burra qe jane divorcuar nga grate, e qe tani do te donin qe gjerat t'i kishin bere ndryshe. Ata...

Gjatë ditës së djeshme, bastoret më të mëdha kishin favorizuar me kuotat e tyre skuadrën Vikingur për duelin kualifikues të Ligës së Kampionëve ndaj...

Zlatan Ibrahimovic ka refuzuar një ofertë të Valencias. Suedezi i cili nga 30 qershori lirohet nga kontrata me Manchester Unitedin, është i lirë t’i bashkohet...
29FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

Pas Edison Kçikut, transferi i radhës te Gjilani është sulmuesi i krahut i Ferizajt, Edon...

Dhëmbi i humbur mund të shkaktojë shumë probleme nëse nuk zëvendësohet, transmeton lajmi.net. Dhëmbi në anën...

Tradhëtitë dhe ndarjet janë kthyer në një fenomen kohët e fundit. Por pas çdo tradhëtie ka...

‘Zemrat më të shëndetshme në botë’ janë gjetur tek populli Tsamine, në pyjet e Bolivisë,...

Nëse e keni imunitetin e dobësuar, provoni që të pini këtë pije për forcimin e...

Meshkujt e kanë gjithnjë të vështirë të arrijnë ta mbajnë në rregull këmishën e tyre. Shpesh...

Nëse vuani nga disa simptoma para apo gjatë menstruacioneve, do të gëzoheni kur të dëgjoni...

Sipas një studimi kinez, një gotë me qumësht në ditë ul me 16% rrezikun e...

Ekspertët kanë vërtetuar që personat të cilët pinë cigare në periudhën prej 30 minutash pas...

Disa gjëra  duhen shmangur, nëse dëshironi që lidhja juaj të mos ketë probleme. Ekspertët sugjerojnë listën...