Kjo krijesë është edhe e bukur dhe unike kështu që është e natyrshme t’i afroheni nëse e shikoni diku. Ne kemi vetëm një këshillë:...

Ndezja e llambës spiune që tregon se karburanti po mbaron është padyshim pjesë e eksperiencës së shoferit. Makina të tregon se ka ardhur koha...

Dy kosovarë e kanë bërë një ide briliante duke shkuar me makinën e tyre të preferuar në SHBA Këta janë Lorik dhe Lirak Prelvukaj, të...
28FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -

Terrenet sportive shpeshherë kthehen në vende ku helikopterët e ushtrisë apo ato të emergjencave civile...

Pamjet e kësaj videoje tregojnë momentet kur një mace gjuan miun, i cili është fshehur...

  Artistja Marina Abramovic ka emision të sajin ku mbledh persona të panjofshëm dhe ‘flet’ me...

Hava Çelebiq e njohur si Nana Hava jeton në Bosnjë dhe Hercegovinë. Ajo pretendon se...

Një zjarrfikëse femër ka krijuar një ushtri të vërtetë me ndjekësit e saj në Instagram,...

Shqiptarit Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë, i cili jeton dhe punon në SHBA i...

“Në këtë botë asgjë nuk është e sigurtë, përveç vdekjes dhe taksave”. Kështu deklaronte në...

Nëse keni menduar se e keni ftohtë aty ku ju gjendeni tani, atëherë vizitojeni fshatin...

Djali i diktatorit afrikan është ndaluar në Paris, nën akuzën për shpërdorim të parasë publike...

Kompania për organizimin e udhëtimeve me anije gjigante kërkon një person “profesional” për pushime, ku...