“Sikur gjithçka do të funksiononte në mënyrë perfekte në jetën tuaj, ku do të arrinit brenda dhjetë vitesh?” Një pyetje e tillë hap mundësi të...

Autor: Shpat Hyseni Shumica prej nesh janë tashmë të njohur me Google Street View, tani Google na sjell të njëjtën teknologji si Google Street View,...

Autor: Shpat Hyseni Shumica prej nesh janë tashmë të njohur me Google Street View, tani Google na sjell të njëjtën teknologji si Google Street View,...
31FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0SubscribersPajtohem

Shumica e tyre jetojnë në: Los Angeles, Shanghai, Mexico City, München, Stamboll, Gjenevë, Toronto, São...

Estonia ka vetëm 1.3 milion banorë, por që nga Dhjetori 2014 ka pranuar 10.000 të...

CAROLYNE LARRINGTON, The Economist Përderisa ecte rrugës së turpit nëpër kryeqytet në përfundim të sezonës së...

Nëse Jose Mourinho nuk e merre drejtimin e Manchester Unitedit në fund të këtij sezoni,...

Revista Forbes ka publikuar pasurinë e 20 njerëzve më të pasur në planet, e cila...

Pekini ka lënë pas Nju Jorkun si qyteti me numrin më të lartë të miliarderëve,...

“Sikur gjithçka do të funksiononte në mënyrë perfekte në jetën tuaj, ku do të arrinit...

Për vite të tëra ekzistojnë mospajtime lidhur kam pasur mospajtime lidhur me dobinë e diplomës...

Kompania hulumtuese me renome, Gallup, ka konstatuar se një prej vendimeve më të rëndësishme të...

Ju sigurisht dëshironi që kompania juaj të rritet por ekonomia është në krizë dhe paratë...