ZYRTARE: Kompletohet grupi, këta janë rivalët e Prishtinës në FIBA Europe Cup

Sigal Prishtina ka mësuar emrat e rivalëve në FIBA Europe Cup.

Prishtina do të jetë në Grupin B.

Aty skuadra bardhekaltër do të ballafaqohet me Belfius Mons-Hainuat, Demir Insaat dhe BC Khimik.

Ndeshjen e parë Prishtina e zhvillon në udhëtim ndaj ekipit të Hainaut.