Ja mysafirët special që e vizituan Gjilanin në Mavrovë (FOTO)

Gjilani vijon të zhvillojë intensivisht përgatitjet në Mavrovë, derisa pasditen e së shtunës ka pritur mysafirë mjaft specialë, shkruan Gazetasheshi.com.

Trajneri i Flamurtarit të Shqipërisë, Shpëtim Duro, së bashku me ndihmësin e tij Jeton Beqiri kanë vizituar kuq e bardhët, teksa kanë pozuar së bashku me stafin teknik të prirë nga kryetrajneri Arbnor Morina, ndihmësin e tij Alban Hyseni dhe trajnerin e portierëve Afrim Hajdini.

Fotografia e Arbnor MorinaFotografia e Arbnor Morina/Gazeta Sheshi/