Publikojnë foto të çuditshme, të gjithë tallen me yllin e Atleticos dhe të dashurën e tij (FOTO)

E dashura e mesfushorit të Atletico Madridit, Beatriz Espejel, ka publikuar një foto në rrjetet sociale me Koken.

Por, pozicioni i “çuditshëm” i tyre në foto, iu ka dhënë hapësirë faqeve të ndryshme në rrjetet sociale që të shfrenojnë fantazinë e tyre.

Sinqerisht, fotoja e mëposhtme po që lë vend për imagjinatë…

Fotografia e 101 Great Goals.com