Nuk ndalet Milani, i mbërrin në aeroport transferimi i ri (VIDEO)

Revolucioni te Milani nuk ka të ndalur.

Pas zyrtarizimit të Leonardo Bonuccit nga Juventusi, Milanit i ka mbërritur edhe transferimi i ri.

Bëhet fjalë për Lucas Biglian e Lazios.

Argjentinasi 31 vjeçar ka mbërritur në Milano, dhe nesër pritet t’u nënshtrohet testeve mjekësore për të kompletuar transferimin te skuadra nga ‘San Siro’.