LAJM I FUNDIT: Llapi mbetet pa njërin ndër futbollistët kryesorë (FOTO)

Krahas shumë rinovimeve dhe ardhjeve të reja në ekipin e Llapit vije edhe largimi i rradhës, i cili për nga rëndësia mund të jetë më i madhi, shkruan Gazetasheshi.com.

Fjala është për mesfushorin e talentuar Fuad Karabegun.

Fotografia e Futbolli ne Kosove
Karabegu i cili kishte përfunduar kontratën me llapjanët ishte në bisedime të vazhdueshme për të rinovuar, por në fund dy palët nuk arritën të gjenin gjuhë të përbashkët.

Ai është kërkuar me ngulm nga Gjilani dhe Vëllaznimi i Gjakovës.

/Gazeta Sheshi/