Tifozët e Norrkopingut po ‘rreziten’ në Mitrovicë (FOTO)

Tifozët e Norrkopingut kanë arritur tashmë në Mitrovicë dhe kanë hyrë në stadiumin “Adem Jashari”, shkruan zeri.info.

Dhe, siç shihet në këtë fotografi, ata janë zhveshur në pjesën e epërme të trupit për shkak të nxehtësisë dhe po ‘rreziten’ në stadium, pak më shumë se një orë pa filluar ndeshje në mes të ekipit të tyre të zemrës dhe FC Prishtinës, e vlefshme për rrethin e parë kualifikues të Europa Leagues.

ImageTifozët e Norrkopingut po ‘rreziten’ në Mitrovicë (FOTO)