Vllaznia nuk ndalet, ky është paralajmërimi i radhës (FOTO)

Pavarësisht faktit se vazhdoi pothuajse me të gjithë futbollistët nga edicioni historik dhe në të njëjtën kohë nënshkroi me disa prurje të reja, Vllaznia e Pozheranit planifikon edhe përforcime tjera.

Të paktën kështu lë të kuptohet një status i shfaqur në faqen zyrtare të klubit në Facebook.

Vllaznia synon që të mos jetë turiste në elitë, por të bëjë histori edhe aty. /Gazeta Sheshi/