89-shi me dy mungesa të mëdha ndaj Vikingurit (VIDEO)

Trepça ’89, nuk do të jetë e kompletuar në ndeshjen e kthimit ndaj Vikingurit.

Trajneri i 89-shit, Zekirija Ramadani, konfirmoi mungesat e mëdha të Lapidar Lladrovcit dhe Kabba Sambou, derisa në dyshim është edhe portieri, Bledar Hajdini, por theksoi se në skuadër ka futbollistë, të cilët mund t’i zëvendësojnë ata që do të mungojnë.