Mësojeni kur zhvillohet ndeshja e kthimit Trepça ’89 – Vikingur

Trepça ’89 e ka mundësinë t’i hakmerret Vikingurit menjëherë pas një jave.

deshja e kthimit e rrethit të parë kualifikues mes Trepçës ’89 dhe Vikingurit zhvillohet pas një jave (4 korrik) në stadiumin ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë.

Kampionët e Kosovës do të kërkojnë të përmbysin rezultatin, për të vazhduar në raundin e dytë kualifikuese të Ligës së Kampionëve.