​Formacionet zyrtare: Vikingur – Trepça ’89 (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Vikingur dhe Trepçës ’89 në kualifikimet për Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Vikingur dhe Trepçës ’89, fillon nga ora 20:00.

Kjo është ndeshja e parë kualifikuese për Ligën e Kampionëve për një skuadër kosovare.