Feronikeli me vendim befasues për trajnerin e ri

Feronikeli e ka pranuar se është në bisedime me Bylbyl Sokolin dhe ky i fundit ka gjasa ta marr drejtimin e klubit.

Në një prononcim për Super Sport, kryetari i Feronikelit, Ekrem Elshani, ka thënë se po ashtu janë duke e shikuar edhe tregun në Shqipëri.

E gjithë kjo pasi që trajnerët nga Kosova kërkojnë shumë para për punën që e bëjnë, që nuk është e mjaftueshme.