Zyrtare: Drita vazhdon me Kastratin, rikthen Byqmetin

Drita vazhdon të konsolidojë skuadrën për edicionin e ri. Kësisoj, gjilanasit së fundmi kanë vazhduar bashkëpunimin me mesfushorin, Armend Kastrati.

Ndërkohë, nga huazimi është kthyer, Florent Byqmeti dhe i njëjti ka vazhduar kontratën me Dritën, njofton faqja e klubit, transmeton Gazeta Sheshi.

Drita paraprakisht ka vazhduar kontratat me nëntë futbollistë tjerë, derisa ka transferuar edhe dyshen, Astrit Fazliu dhe Xhevdet Shabani.

Fotografia e Drita FC

Fotografia e Drita FC