Miqësore: Partizani – Prishtina luajnë në Laç

Prishtina dhe Partizani i Tiranës do të luajnë ndeshjet në kuadër të raundit të parë UEFA Evropa Ligës, andaj për t’u përgatitur sa më mirë do të ndeshen në miqësore.

Ndeshja do të zhvillohet në Laç në stadiumin e skuadrës homonime, ndërsa zhvillohet këtë të shtunë më 24 qershor nga ora 17.00, njofton klubi kryeqytetas, transmeton Gazeta Sheshi.