Kjo është skuadra e Mirlind Dakut për edicionin e ri

Zbulimi i edicionit të kaluar, Mirlind Daku do të vazhdojë të luajë për Llapin. Sulmuesi gjilanas ka kontratë me ekipin e Tahir Batatinës dhe do të vazhdojë ta respektojë atë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social, Facebook, Daku ka konfirmuar skuadrën e tij për sezonin e ri dhe ajo do të jetë Llapi, transmeton Gazeta Sheshi.

“Ready for the neë season” (gati për sezonin e ri), ka shkruar Daku, duke paralajmëruar kështu edhe rivalët e Vala Superligës.

Fotografia e Futbolli ne Kosove