Aguero befason të gjithë: Kjo është skuadra e Messit për sezonin e ri

Sergio Aguero shuan dyshimet për skuadrën e Leo Messit për sezonin e ri.

Futbollisti i Manchester Cityt thotë që Messi do të qëndrojë te Barcelona.

“Nuk ka ndonjë klub në botë që nuk dëshiron ta ketë Messin. Por unë mendoj që ai është mirë te Barcelona dhe do të mbetet atje”, deklaroi Aguero.

Dyshja argjentinase ka një miqësi shumë të mirë edhe jashtë fushës.