Prishtina do të luajë ndeshjen e parë në këtë stadium

FC Prishtina tashmë e ka mësuar emrin e kundërshtarit në fazën e parë preliminare të Europa Leagues.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, Norrkoping, ndeshjen e parë si mysafirë në stadiumin “Nya Parken” dhe të dytën si vendës. /Gazeta Sheshi/

Image

Nya Parken, Norrkoping