Shpëtim Babaj befason me skuadrën e re (FOTO)

Shpëtim Babaj është bërë me skuadër të re. Fortuna Oslo që garon në futbollin e Norvegjisë është ekipi i ri i mesfushorit, i cili së fundmi luajti te Ferizaj.

Lajmi është konfirmuar nga trajneri i skuadrës, shqiptar Haziz Aasen, transmeton Gazetasheshi.com.

Madje, Babaj ka debutuar dhe ka arritur të shënojë fitore.

Babaja ishte ’zhdukur’ para ndeshjes vendimtare të Ferizajt, atë të barazhit dhe vetëm tani vijnë sinjalet e para për futbollistin.

Fotografia e Haziz Aasen

Fotografia e Haziz Aasen

Fotografia e Haziz Aasen