Livoreka – Shabani, dyshja e pandashme

Përparim Livoreka dhe Xhevdet Shabani sërish bëhen bashkë, por kësaj radhe te Drita. Dyshja që kulmoi me lojëra të mira te skuadra e Lepencit vite me parë, edicionin e ri do të tentojnë më të mirën nga vetja e tyre për ekipin gjilanas.

Dy sulmuesit kaçanikas bëhen sërish bashkë pas aventurës që e kishin te Feronikeli së bashku, shkruan Gazetasheshi.com.

Paraprakisht, kjo dyshe kishte luajtur te Lepenci. Pra, tri skuadra kosovare sulmin ndër vite ia besuan kësaj dyshe.

Fotografia e Fitim Rossi

Fotografia e Fisnik Kërçeli