Ky është formacioni i frikshëm i Manchester City për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Manchester City tashmë ka zyrtarizuar transferimin e portugezit të Monacos, Bernardo Silva, i cili do ta veshë fanellën me numrin 20.

Pas Silvas, Pep Guardiola synon edhe Benjamin Mandyn e Monacos si dhe mbrojtësin e djathtë të Tottenham, Kyle Walker, transmeton express.

Më poshtë keni formacionin e frikshëm i Cityt nëse transferon edhe dy lojtarët në fjalë, që sipas shumë mediave të huaja, pothuajse çdo gjë është e kryer.

Image