Jeta e Dan Bilzerian kalon përmes milionave, sportit, femrave seksi dhe idejave të çmendura (FOTO)

Multi milioneri amerikan Dan Bilzerian njihet për jetën e çmendur që bën mes parave, femrave seksi, sportit dhe idejave të çmendura që vetëm ai di të bëjë, përcjellë Gazetasheshi.com.

Profili i tij në rrjetin social “Instagram” është shumë i ndjekur, derisa ai vazhdimisht publikon imazhe të nxehta me femra seksi, pasionin e tij për armët dhe sportin.

Barnacle

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

It's #internationalwomensday be thankful

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

/Gazeta Sheshi/