Albana Osmani publikon foton, sqaron mediat për lidhjen e saj me Fatmir Hysenbelliun

Ditën e djshme në media kanë qarkulluar disa lajme ku flitej për një lidhje mes Albana Osmanit dhe biznesmenit Fatmir Hysebelliu. Por nuk ka kaluar shumë kohë dhe reagimi i moderatores simpatike e ka hedhur poshtë një gjë të tillë.

Madje Albana Osmani ka thënë se me Hysenbelliun njihen familjarisht, ndaj dhe i ka këshilluar mediat të mos bëjnë më  lajme të tilla. “Po si s’më beson njeri që jam bjonde asnjëri mo fare-fare , as Di Caprio as asnjeri pra , s’nuk hiç fare .Dashuria në Cannes na ka lindur për tjetër kënd, jo për njëri tjetrin”.- shkruan Albana duke ironizuar shkrimet në media që u bë pas publikimit të fotos së tyre.