Gjilani – Drita, foto fantastike nga Parisi (FOTO)

Ethet e derbit të madh Gjilani – Drita janë prezente gjithandej, madje edhe përtej kufijëve.

Së fundmi po qarkullon një foto e bërë në Paris, teksa dy djem pozojnë me fanella të Gjilanit dhe Dritës, transmeton Gazetasheshi.com.

Derbi lokal shpesh ka ditur t’i ndajë edhe vëllezërit, prandaj ka interesim të jashtëzakonshëm.