​Sadiku e Xhaka të ‘çmendur’ pas këngëtares shqiptare (FOTO)

Në miqësoren e fundit të kombëtares ndaj Bosnjës, Armando Sadiku pati një tifoze të veçantë në shkallët e stadiumit të Elbasanit.Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Daniela Kamberi e njohur si Fibi e cila u përfol për një lidhje të mundshme me sulmuesin nga Elbasani.

Bukuroshja e njohur nuk e ka mohuar asnjëherë lidhjen e mundshme me sulmuesin shqiptar, por dhe nuk i kanë aprovuar zërat.

Fakti është që Sadiku vijon të jetë shumë aktiv në profilin e Fibit në Instagram, duke i pëlqyer shpesh herë fotot e saj.

Madje dhe një tjetër lojtar i kombëtares Taulant Xhaka është shpesh herë aktiv duke i pëlqyer foto të ndryshme seksi që hedh këngëtarja.