Prishtina i kërkon falje Trepçës

Klubi i Futbollit “Prishtina” ka reaguar dy ditë pas incidentit që ndodhi në Obiliq, me ç’rast tifozëria e këtij klubi pati një përleshje fizike me drejtuesit e skuadrës mitrovicase “Trepça”.

Përmes një komunikate bardh e kaltërit kanë shprehur shqetësimin e tyre në lidhje me këtë dukuri negative dhe ka kërkuar falje publike klubit të “xehtarëve”, përcjellë Gazetasheshi.com.

Lexo komunikatën e plotë:

/Gazeta Sheshi/