Juniorët: Rezultatet dhe renditja pas xhiros 18

Vazhdon të jetë interesante edhe Superliga e juniorëve. Flamurtari ka arritur një fitore të madhe në fushën e Llapit dhe tani i ofrohet kreut.

Ndërkohë, Prishtina e Hajvalia janë ndalur këtë xhiro. Ndërkohë, dueli Trepça – Besa nuk është zhvilluar fare. Vendasit nuk janë paraqitur në fushë, duke treguar ‘seriozitetin e madh’ që e ka klubi.