A e keni ditur se Miranda Hashani është e martuar me këtë trajner futbolli? (Foto/Video)

Këngëtarja Miranda Hashani e cila së fundmi festoi 30 vjetorin e karrierës po vazhdon që fuqishëm t’i mbajë fansate e saj pranë vetes ani prej një kohë nuk u pati servuar pareshtur projekte.

Miranda sot po punon shumë për të sjell projekte të reja muzikore, ‘plan’ ky i cili po i rezulton me plot suskes që gna publikimi i klipit të fundit, këngës ‘E jotja’, shkruan lajmi.net

Hashani është edhe një nënë dhe grua e përkushtuar, ndërsa ajo është e martuar me ndihmës tranjerin të futbollit në ekipin e Prishtinës.

Në vazhdim ju sjellim imazhe të tyre ku shihet se sa të kompletuar dhe të lumtur duken.