Heimir Hallgrímsson: Nuk do jetë befasie dhe po të fitojë Kosova

Tekniku i Përfaqësueses islandeze, Heimir Hallgrimsson, ka deklaruar në konferencën e zakonshme para ndeshje se nuk do jetë befasi edhe nëse Kosova fiton ndeshjen, raporton Gazetasheshi.com.

“Kosova është një skuadër e re, por me trajner dhe lojtarë mjaft të mirë. Gjasat janë 50 me 50, kështu që nuk do jetë befasi edhe nëse Kosova fiton ndeshjen”, deklaroi Hallgrimsson.

/Gazeta Sheshi/