Aron Gunnarsson: Nuk i njoh mirë lojtarët e Kosovës por e di rrezikun e tyre

Kapiteni i Përfaqësueses së Islandës, Aron Gunnarsson, ka theksuar në konfrencën për shtyp në prag ndeshjes me Kosovës se nuk ka njohuri të mjaftueshme për kundërshtarët, por e di mjaft mirë se çfarë rreziku mund ti presë, raporton Gazetasheshi.com.

“Nuk kam shumë njohur për lojtarët e Kosovës, por e di rrezikun e tyre. Kemi parë disa nga ndeshjet e tyre të fundit dhe kemi analizuar mirë rrezikun që mund të vijë nga ta”, deklaroi Gunnarson.

/Gazeta Sheshi/