Sinan Vllasaliu në pritje të yllit kosovar Besart Berisha, shfaqet me fanellën e tij (Foto)

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu është njëri ndër këngëtarët më të kërkuar nga publiku kosovar në koncerte, dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ai është mjaft aktiv në muzikë me këngë dhe klipe, gjersa është gjithashtu i ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Sinani preferon që herë pas here të ndajë me fansat e tij në Facebook dhe Instagram, imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet me fanellën e yllit të futbollit australian Besart Berisha.

Mesa duket, ai është shumë i lumtur që Berisha do të vizitojë Kosovën, ndaj dhe ka vendosur ta pres me fanellën e tij.