Bastoret ‘shpallin’ fituesin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Bastoret më të mëdha evropiane favorizojnë Barcelonën për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”. Bayern Munich dhe Real Madrid kompletojnë tri pozitat e para, para Juventusit.