Zyrtare: Trepça ’89 transferon Lapidar Lladrovcin

Trepça ’89 ka zyrtarizuar Lapidar Lladrovcin si përforcim të rradhës. Lajmi është konfirmuar nga vetë Presidenti Zeka, i cili ka arritur marrëveshje me futbollistin, përcjellë Gazetasheshi.com.

Lladrovci i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e Feronikelit dhe skuadrës së Kukësit, së fundmni kishte stërvitur me skuadrën pejane dhe ishte prezantuar si përforcim, tani do vazhdojë me “minatorët”.

lap/Gazeta Sheshi/