Formacionet zyrtare: Chelsea – Manchester United

Chelsea dhe Manchester United do të kërkojnë kalimin në gjysmëfinale të FA Cup.

Të dy këto skuadra nga ora 20:45 takohen mes vete në ‘Stamford Bridge’, ku Jose Mourinho rikthehet në stadiumin ku ka bërë historinë.

Chelsea: Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kanté, Matić, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard

Manchester United: