Orari dhe gjyqtarët e javës 21 në Vala Superligë

“Bilbilit” Bajram Gashi i është besuar ndarja e drejtësisë në duelin derbi të kësaj jave ndërmjet Besës dhe Trepçës ’89. Gashi do asistohet nga Fatmir Sekiraqa dhe Edmond Zeqiri, ndërkohë Ilir Shuleta do jetë gjyqtar i katërt, raporton Gazetasheshi.com.

Ndërkohë ju sjellim edhe delegimet komplete të kësaj jave:

E shtune:

Hajvalia – Gjilani  (Selim Isufi, Besnik Morina, Imran Kabashi, Fatmir Tahiri)

Llapi – Ferizaj  (Mervan Bejtullahu, Lumturie Muhadri, Selami Haziri, Artan Tahiri)

Trepça – Prishtina  (Gramos Shala, Jakup Musolli, Driton Preniqi, Leutrim Mustafa)

E diel:

Liria – Feronikeli  (Kreshnik Vula, Alban Ejupi, Meriton Berisha, Tefik Maloku)

Besa – Trepça ’89 (Bajram Gashi, Fatmir Sekiraqa, Edmond Zeqiri, Ilir Shuleta)

Drita – Drenica (Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Burim Jahmurataj)

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00.

/Gazeta Sheshi/