Gjyqtarët e derbit janë gati për ndeshje (FOTO)

Genc Nuza me kolegë është gati. Gjyqtari më i mirë në vend pritet ta drejtojë duelin derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës së bashku me asistentën Berisha, Selimaj dhe Tahiri, raporton Gazetasheshi.com.

Nuza në profilin e tij ka shkruar:

“Ne jemi gati. Suksese të gjithë kolegëve për fillimin e gjysmë stinorit!!!”.

ref/Gazeta Sheshi/