Romantikë e me humor, futbollistët shqiptarë festojnë Shën Valentinin

Futbollistët shqiptarë u janë drejtuar sot rrjeteve sociale për të kujtuar Shën Valentinin. Në pjesën më të madhe të rasteve kanë qenë foto me partneret dhe me mesazhe dashurie, por kishte edhe prej atyre që zgjodhën të bënin batuta humoristike në këtë ditë, në kërkim të partneres për të festuar…

Torta e përgatitur nga çifti Cana

Torta e përgatitur nga çifti Cana

16735737_10210068326198602_1694072934_o

Edhe Boiken Cana ka bërë zgjedhjen e tij...

Edhe Boiken Cana ka bërë zgjedhjen e tij…

Gjimshiti i ka idetë e qarta

Gjimshiti i ka idetë e qarta

Kaçe dhe bashkëshortja e tij festojnë me një darkë

Kaçe dhe bashkëshortja e tij festojnë me një darkë

Llullaku po e kalon këtë Shën Valentin larg partneres së tij

Llullaku po e kalon këtë Shën Valentin larg partneres së tij

Nuk mund të mungonte një urim nga Franc Veliu

Nuk mund të mungonte një urim nga Franc Veliu

Elseid Hysaj, edhe nga Madridi ku po përgatitet për Ligën e Kampioneve, nuk ka harruar të urojë gruan e tij, Florenza

Elseid Hysaj, edhe nga Madridi ku po përgatitet për Ligën e Kampioneve, nuk ka harruar të urojë gruan e tij, Florenza

Për Ujkanin, Shën Valentin është çdo ditë

Për Ujkanin, Shën Valentin është çdo ditë

Gerhard Progni nuk ka nevojë për fjalë...

Gerhard Progni nuk ka nevojë për fjalë…

Zakonisht shumë i përmbajtur, Cikalleshi ka zgjedhur këtë ditë për të treguar ndjenjat e tij

Zakonisht shumë i përmbajtur, Cikalleshi ka zgjedhur këtë ditë për të treguar ndjenjat e tij

A kishte kush dyshime që do të mungonte një mesazh nga Granit Xhaka?

A kishte kush dyshime që do të mungonte një mesazh nga Granit Xhaka?

Xhevahir Sukaj ka shumë “dashuri” për Tiranën, të cilën e kujton me një shprehje të vjetër dhe një gol që i ka shënuar në derbi

Xhevahir Sukaj ka shumë “dashuri” për Tiranën, të cilën e kujton me një shprehje të vjetër dhe një gol që i ka shënuar në derbi

 

Grezda dhe Rrahmani duket se nuk kanë pasur shumë fat deri më sot ndaj kanë zënë një cep lokali duke u treguar ndjekësve të tyre në rrjetet sociale se ku po e kërkojnë fatin

Grezda dhe Rrahmani duket se nuk kanë pasur shumë fat deri më sot, ndaj kanë zënë një cep lokali duke u treguar ndjekësve të tyre në rrjetet sociale se ku po e kërkojnë fatin

Malota

Renato Malota shkon me klasiken, trëndafilat bëjnë gjithmonë efekt në raste të tilla