Bayern – Arsenal, përfundon pjesa e parë (VIDEO)

Bayern dhe Arsenal kanë mbyllur në barazim (1-1), 45 minutëshin e pjesës së parë në Alianz Arena, raporton Gazetasheshi.com.

Ishin vendasit që realizuan të parët përmes Robben:

Ndërkohë që “gunners” realizuan përmes penaltisë: