Ferizaj fton “Ujqit” për fitore ndaj Gjilanit (FOTO)

Ferizaj ka një test të vështirë në këtë fillim pranvere, ndaj kërkon ndihmën e tifozëve të vet për ta kaluar atë. Ferizajasit përballen me Gjilanin në kuaër të DigitAlb Kupës së Kosovës në fundjavë dhe kërkojnë kualifikimin tutje.

Përmas faqes zyrtare ata u janë drejtuar tifozëve “Ujqve” për ta përkrahur skuadrën drejt fitores, objektiv i vetëm për skuadrën e Argjend Beqirit, njofton Gazetasheshi.com.

Ja dhe njoftimi i plotë:

kf-ferizajKujtojmë që edhe tifo grupi “Skifterat” kanë paralajmëruar një udhëtim masiv drejt Ferizajt gjatë ditës së hënë:

“Skifterat” gati të marshojnë drejt Ferizajt (FOTO)

/Gazeta Sheshi/