Numri 10 në Juventus tashmë ka një pronar: Ai i takon modeles super-seksi Emily Ratajkowski

Pak fanela kanë peshë të madhe sikurse ajo me numrin 10 tek Juventus. Atë e kanë bartur legjenda të mëdha të kësaj skuadre si Michel Platini, Alessandro Del Piero dhe ata të kohës së fundit, Carlos Tévez dhe Paul Pogba, përcjellë Gazetasheshi.com.

Mirëpo, ky numër ka mbetur i braktisur këtë sezonë meqë futbollisti francez, Pogba, u transferua drejt Manchester United.

Por atë shpejtë e ka bërë për veti modelja shumë simpatike Emily Ratajkowski:

Emily is now #10 for Juventus.

A post shared by John Ratajkowski (@johnratajkowski) on

Tonight in Milano celebrating @juventus #2bejuventus #sponsored

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Superbowl Sunday! 🏈Who's ready?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on