30-milionëshi i PSG-së luan me të rinjtë në Ligën e Tretë (Foto)

Mesfushori polak, Gzregozr Krychowiak, gjatë verës së kaluar u transferua në PSG nga Sevilla për 30 milionë euro.

Por, ai ka dështuar që të përshtatet në PSG dhe tashmë është duke luajtur me ekipin e të rinjve, të cilët garojnë në ligën ACF, e njohur si Liga e Tretë.