ZYRTARE: Lista e Barcelonës kundër Real Sociedad

Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për duelin ndaj Real Sociedad në Copa del Rey.

Lojtarët e ftuar

Cillessen, Masip, Pique, Rakitic, Denis Suarez, Arda Turan, Luis Suarez, Messi, Neymar, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Aleix Vidal, Umtiti dhe Mathieu.