Klopp bën diçka të pazakontë, diçka që se ka bërë që 30 vite (Video)

Skuadra e Liverpoolit ka kremtuar Vitin e Ri Kinez.

Yjet e Liverpoolit, përfshirë edhe trajnerin Jurgen Klopp, kanë kremtuar Vitin e Ri Kinez në një ndeshje pingpongu.

Trajneri gjerman edhe pse pranoi se nuk ka zhvilluar një ndeshje pingpongu që nga viti 1987, ia doli të mposht Philippe Coutinhon dhe Robert Firminon.