​Xhaka shkruan për tragjedinë e skuadrës së Chapecoenses (Foto)

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka u ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve që humbën jetën në rrëzimin e aeroplanit të skuadrës Chapecoense.

“Ngushëllimet dhe lutjet e mia për të gjitha familjet që po kalojnë momente shumë të vështira. R.I.P”, ka shkruar Xhaka.