Austria Wien-Roma, rezultat “shkatërrues” (Video)

Roma e ka mposhtur Austria Wienin në udhëtim me rezultat të pastër, 4:2.

Vendësit kaluan në epërsi në minutën e dytë me Olarenwaju Kayoden.

Megjithatë, Roma në vijim shënoi katër gola me Edin Dzeko (2), Daniele De Rossi dhe Radja Nainggolan.

Golin e fundit e shënoi Grunwald.