Të rinjtë e Valencias tallen keq me lojtarët e Barcelonës (Video)

Skuadra e të rinjve të Valencias është tallur shumë keq me lojtarët profesionistë të Barcelonës.

Një javë para ngjarjes, ku lojtarët katalunas po festonin golin e Messit në minutat e fundit dhe u goditën me një shishe uji, ku u bë sensacion nëpër media reagimi i lojtarëve. Të rinjtë e Valencias i kanë përqeshur ata me një video interesante, shkruan Indeksonline.

Një grup i ekipit të Valencias janë tallur me momentin kur një shishe hidhet “kinse” nga tifozët dhe reagimi i tyre është mjaftë qesharak.|