Milani fiton dhe i ofrohet kreut (Video)

Milani ka shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim te Chievo Verona.

Rossonerët në ‘Marc’Antonio Bentegodi’ kanë mposhtur Chievon me rezultat 1:3.

Kucka, Niang dhe Danielli me autogol, shënuan për Milanin.

Për vendasit shënoi Birsa nga gjuajtja e lirë.